NAgłowek dla wydruku
Zapraszam do kontaktu: 792-741-283 lub na e-mail trener@sztukowski.pl

Biografia

Jedni wyznaczają trendy, inni tylko naśladują. Postaw na jakość, doświadczenie i sprawdzone metody.

Trenuj z profesjonalistą, podaruj sobie gwarantowany sukces.

 

Moja wiedza i doświadczenie mogą pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele. Od lat udoskonalam nie tylko własną sylwetkę, ale pomagam również innym osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, zbudować muskularną sylwetkę czy zgubić zbędne kilogramy. Moi podopieczni przechodzą ze mną przemiany, prowadzące do ich wymarzonej figury i poprawy jakości życia.

Odpowiednia dieta, suplementy, trening oraz regeneracja - to cztery składowe sukcesu, jaki jesteś w stanie osiągnąć. To też cztery dziedziny z których stanowię stosowne kompendium wiedzy. Niepowodzenie w chociaż jednym z aspektów może narazić całą przemianę na szwank. „Bycie fit” jest modne, więc szerzy się coraz więcej stereotypów i mitów związanych z żywieniem oraz dbaniem o siebie. W Internecie i innych masowych mediach roi się od rzekomo naukowych wniosków, „złotych myśli” publikowanych przez pseudo-fachowców i zwykłych użytkowników komputera. Czasem wystarczy jeden post, by wprowadzić w błąd setki, a nawet tysiące internautów przekonanych o rzetelności zamieszczonej informacji. Tylko odpowiednia wiedza poparta doświadczeniem jest w stanie gwarantować osiągnięcie zamierzonych celów. Działając na własną rękę tracisz czas, pieniądze oraz motywację. Trenując z zawodowcem skracasz czas przemiany i oszczędzasz finanse zużyte do tej pory na nieefektywne diety, suplementy oraz karnety.

 


Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Z początku była to jedynie lekka atletyka oraz podnoszenie ciężarów. Mniej więcej w tym okresie zrodziła się moja pasja do sportów sylwetkowych. Jako jeden z większych sukcesów w tej dziedzinie poczytuję sobie II miejsce na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce w 2003 roku w kategorii juniorów młodszych. Nie chciałem jednak zajmować się tym zawodowo, ponieważ dużo większą satysfakcję czerpałem już w tym okresie z pomocy przy realizowaniu określonych celów moich znajomych, a wkrótce potem podopiecznych.

Od wielu lat pracuję zawodowo jako trener personalny. Przez ten okres zdobyłem szerokie doświadczenie w pracy z ludźmi (nierzadko były to osoby zniechęcone, które stosowały wszystkie diety świata oraz różnorakie metody treningowe – niestety bez efektów). Dzięki moim odpowiednim strategiom żywieniowym oraz treningowym okazywało się jednak, że efekty są możliwe i osiągalne. Mogę poszczycić sie wieloma sukcesami moich podopiecznych m.in. w zakładce METAMORFOZY.

Mówi się, że ten, kto nie idzie z duchem czasu, z jego biegiem będzie musiał odejść. Osobiście bardzo mocno wziąłem sobie do serca te słowa, dlatego też nieustannie się szkolę oraz współpracuję z najlepszymi trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami, lekarzem medycyny estetycznej oraz kosmetologiem, dopasowując tym samym swoją wiedzę do zmieniających się warunków pracy z klientem i możliwościom, które stwarzają mi nowoczesne kluby. Jestem absolwentem kierunku dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej. Jest to moja ulubiona dziedzina wiedzy, którą pragnę zgłębiać. Wiadomo również, że w sportach sylwetkowych, w dążeniu do upragnionej sylwetki to dieta tak naprawdę decyduje jak będziesz wyglądać, dlatego moi podopieczni również w tym temacie mają bardzo dobrą opiekę.

Wiele osób uważa, że trening personalny to typowo męska domena, jednak trendy pokazują, że zdecydowanie coraz więcej kobiet wybiera tę usługę niż mężczyźni. Posiadam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego klubu fitness i SPA przeznaczonego dla kobiet, co sprawia, że treningi ze mną są doskonale dopasowane dla obojga płci. Ponadto aktualnie jestem właścicielem oraz menagerem Platinum Gym w Szczecinie.

Trener personalny nie powinien zamykać się tylko i wyłącznie w jednej dziedzinie, dlatego też odnowę biologiczną traktuję niezmiernie poważnie i posiadam uprawnienia masażysty II stopnia akredytowane przez MEN. Posiadam również uprawnienia Sędziego III klasy Państwowej w Kulturystyce i Fitness. Zawód trenera personalnego jest obecnie niezwykle popularny, lecz wiedzy i doświadczenia, a przede wszystkim pasji w tym co się robi, nie zastąpi żaden certyfikat.

Wiedzy nigdy mało, więc nieustannie i z prawdziwą pasją uczestniczę w szkoleniach i warsztatach fitness, oraz z aspektów dietetyki i suplementacji.

 


POSIADAM SZKOLENIA I LICENCJE Z ZAKRESU:

 

- Dietetyk sportowy (studia licencjackie)


- Sędzia III klasy w kulturystyce i fitness Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFiTS)


- Instruktor personalny Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFiTS)


- Trener Personalny Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB - International Federation of Bodybuilding)


- Instruktor sportów siłowych ( licencja Ministerstwa Edukacji Narodowej )


- Trener personalny ( Międzynarodowe uprawnienia REPS - Register of Exercise Professionals )


- Certyfikowany Trener Personalny Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych


- zawodowy masażysta (II stopnień , dyplom Ministerstwa Edukacji Narodowej)


- BOSU training Instructor


- instruktor Kettlebell Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness


- Trening Funkcjonalny Mauricz.com


- Zdrowy Kręgosłup


- Szkoła Zdrowych Pleców


- TRX In personal training


- Forma w Ciąży – Fit Pregnancy IFAA


- Stretching instructor Profi Fitness School


- Step Basic Instructor Profi Fitness School


- Dietetyka i suplementacja (wszystkie poziomy Mauricz.com)


- Członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych


Doświadczenie

- Dietetyk sportowy, trener personalny – "Perfect Body"  Trener personalny, dietetyk sportowy, sędzia kulturystyki i fitness - Szczecin

- Trener Personalny - "Trango Towers" Szczecin

- Trener personalny – Fitness Club “Pure Jatomi Fitness” – Szczecin

- Trener personalny - Fitness Club „Universum” – Szczecin

- Trener personalny - "Luksor" własna siłownia wraz z odnową biologiczną - Gryfice

 

 

 

Opinie klientów

Andrzej Kulpa (Prezes Zarządu KS Service) wtorek, 2 wrzesień 2014, godz 18:08 Skontaktowałem się z Łukaszem, dzięki znajomemu, czy żałuje..? Owszem żałuje, że zrobiłem to tak późno!! Gorąco polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z siłownią, bardzo dobre podejście, treningi przynoszące oczekiwane efekty, bardzo dobry kontakt, bardzo dużo cennych wskazówek, oraz bardzo miła atmosfera podczas ciężkich treningów!! Gorąco polecam tym, którzy przygodę chcą rozpocząć, jak i tym, którzy już ją rozpoczęli jednak nie osiągają oczekiwanych efektów.
Joanna Klementowska (tatuażystka) wtorek, 2 wrzesień 2014, godz 18:08 Pełen profesjonalizm Łukasza oraz zaangażowanie w treningi dają poczucie pewności, ze ćwiczenia mają sens i osiągnięcie oczekiwanych efektów jest bardzo realne. Konkretny z pozytywną energią. Taka osoba to pełna mobilizacja do treningu.

Jednym słowem można polubić siłownie ,a myślałam, ze nie jest to możliwe:)
Piotr Szczygielski (inwestor) wtorek, 2 wrzesień 2014, godz 18:08 Najlepszy trener jakiego miałem!
Piotr Ratajczyk (student) wtorek, 2 wrzesień 2014, godz 18:08 Łukasz dysponuje ogromną wiedza na temat rozwoju ludzkiego ciała i odpowiednim niezbędnym do tego żywieniu po rozmowie z Łukaszem dobrał bardzo ciekawy trening dostosowany do mojej formy i odpowiednio ukierunkowany tak abym mógł osiągnąć zamierzony cel dzięki ciągłym wskazówką, motywacją i opiece trenerskiej uzyskałem zamierzane cele i nadal współpracujemy wiec z czystym sumieniem mogę polecić go każdej osobie początkującej jak i zaawansowanej.
Michał Myc (fryzjer, stylista Keune) wtorek, 2 wrzesień 2014, godz 18:07 Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Z czystym sumieniem serdecznie polecam.
Paweł Cajdler (uczeń) wtorek, 2 wrzesień 2014, godz 18:05 Bardzo dobry trener i dietetyk zarazem! Pomoże zawsze jeżeli masz jakiś problem. Dobre źródło wiedzy na temat żywienia, treningu i nie tylko. Polecam, ja się nie zawiodłem!
Wczytaj kolejne komentarze

Partnerzy