NAgłowek dla wydruku
Zapraszam do kontaktu: 792-741-283 lub na e-mail trener@sztukowski.pl

Korzyści z członkostwa

 

 1. Członkostwo w Stowarzyszeniu już daje Ci wyróżnienie, ponieważ nasi członkowie to specjaliści wyjątkowi w swojej dziedzinie.
 2. Członkowie będą mieli możliwość wymieniania się poglądami i doświadczeniami na nowopowstałym ogólnopolskim forum dyskusyjnym oraz na spotkaniach organizacyjnych.
 3. Pomoc oraz doradztwo w planowaniu kariery trenera osobistego/instruktora fitness.
 4. Pomoc w założeniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.
 5. Możliwość zaistnienia w prestiżowej ogólnopolskiej bazie trenerów osobistych oraz intruktorów fitness na naszej stronie www.
 6. Rekomendacje od Stowarzyszenia (w postaci certyfikatu) ułatwiające znalezienie pracy we wszystkich klubach fitness w Polsce.
 7. Stowarzyszenie zapewnia możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie, które zostaje potwierdzone certyfikatem.
 8. Zapewniamy możliwości edukacyjne i promocyjne dla naszych członków:
 9. Zniżki na szkolenia,
 10. Możliwość korzystania z rabatów na odzież treningową oraz suplementy,
 11. Korzystanie z innych zniżek u partnerów OSTOiF.
 12. Stowarzyszenie będzie podejmowało sie organizowania różnego rodzaju zawodów i meetingów oraz patronatu medialnego, począwszy od sportów sylwetkowych, siłowych i wytrzymałościowych, poprzez crossfit, maratony fitnessowe i kalistenikę.
 13. Stowarzyszenie będzie zajmowało się organizowaniem fit-obozów sportowych (dodatkowa oferta dla naszych podopiecznych).
 14. Dla członków dostęp do najświeższych informacji przydatnych do wykonywania zawodu trenera osobistego/instruktora fitness.
 15. ... A także wiele innych udogodnień i udoskonaleń, które, mamy nadzieję, zrodzi Wasza kreatywność. Stowarzyszenie powstaje dla nas –trenerów i instruktorów- aby pracowało nam się lepiej, a także aby przybliżyć potencjalnym podopiecznym nasze sylwetki, zarazić ich naszą pasją i energią.